KRÁSA, MLÁDÍ A FOTOGRAFOVÁNÍ

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

Celý můj život mě hojně provází ženy a jejich úžasná energie. A tak nejspíše právě to rozhodlo, že jsem začala fotit právě je.  Dokáži se na ně nacítit a vyfotit je tak, jak ani ony samy sebe neznají.

Miluji ty okamžiky, kdy předávám své fotografie zákaznici a ona mi někdy i s dojetím děkuje za naše společné dílo. A tak mě stále znovu a znovu dokáže překvapit, když mi jiné ženy chválí fotografie a říkají mi, že by také takové chtěly mít, ale již to nejde, jelikož jsou staré. Podle jejich názoru se tato „ diagnóza“ projevuje po třicátém roku.

Uffff. Vždy když to slyším, tak mě to znovu a znovu šokuje a přivádí na otázku, kde se tato víra jenom bere? A proč jí ženy tak lehce podléhají? Odpověď je jednoduchá.

Stačí se pozorně a vědomě podívat kolem sebe. Co vidíte? Všude na nás koukají většinou ve Photoshopu hojně přikrášlené modelky s tváří dítěte, které nám rádoby moudře doporučují různé věci. A pak tu máme ještě televizi, což je kapitola sama o sobě .

A tak vás krásné Bohyně vyzývám k tomu, abyste se začaly mít více rády a začaly si vážit svého krásného těla, které dokáže přivést na svět nový život a díky kterému zde můžeme být, volně se pohybovat, tančit, skákat, cítit vítr, který si hraje s našimi vlasy… Uvědomte si prosím, že jste to vy, kdo rozhoduje, zda jste staré či nikoliv. Jelikož číslo je jen abstraktní pojem času, který vnímá každý z nás úplně jinak.

Mládí a krása je o naší duši. O tom jak se cítíme. A když se cítíme krásně a žádoucně, vždy se to projeví i navenek. To je zákon :-) .   A tak vám všem, milé ženy, ze srdce přeji, abyste našly cestu do hloubky své duše a začaly se na sebe dívat z pozice lásky a oceňování. A to se pak začnou, panečku, dít teprve věci.

A pokud zatoužíte zastavit čas pomocí fotografie, nakontaktujte mě, nebo jiného fotografa, a udělejte si radost. Uvidíte, že tato investice do sebe sama vás potěší a ocení ji jednou i vaši nejbližší.

S láskou Šárka Sofiieee

http://www.sarka-sofieee.cz

 

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofiieee

 

 

Šárka Sofiieee

Jmenuji se Šárka Sofieee, jsem fotografka . Velmi mne zajímá téma ženství a ráda s ním pracuji. A tak pokud hledáte fotografku, která by zachytila na fotografiích Vaší krásu a líbí se Vám má práce, kontaktujte mě :-)

Komentáře

    Komentáře jsou uzavřené