Mé srdce a jeho Svatost Dalajláma

blueolympian- PICTURES OF THE YEAR 2006

Photo by Blueolympian -PICTURES OF THE YEAR 2006

 

Tuším, že tento týden sem k nám do Čech přiletěla jeho Svatost Dalajláma. Přesně to však nevím, protože zprávy nesleduji. I tak jsem tuto úžasnou novinu zaznamenala a velice se z ní radovala.

Jelikož Dalajláma je pro mě člověk s otevřeným a čistým srdcem, úžasnou energií kolem sebe a nejen to. V mých očích je to i velice moudrý člověk. Člověk, kterého si nesmírně vážím.

A tak jsem v těchto požehnaných dnech měla možnost shlédnout na internetu videa s ním, která jsem vnímala jako balzám pro samotnou duši. A při jeho projevech jsem neudržela své emoce a plakala jsem a plakala. Plna všeho toho, co cítím, jsem tak propouštěla své emoce a vnímala  jsem, jak mé srdce je otevřené, a není to o smutku.

Je to, jako bych v ten moment byla propojená se vším, co jest.  Byl to velice zvláštní stav.

Své slzy jsem vnímala jako lék, který padá z mé tváře dolů k mému srdci, které v ten moment bylo zcela a naprosto otevřené, bez strachů a předsudků, objímající celý svět. Tyto prožitky ve mně zanechaly hluboký a velice intimní zážitek, díky kterému jsem ještě více soustředěná a učím se zvládat lekce každodenního života.

Ne vždy je vše perfektní, jak bych si přála. Jsou chvíle, kdy i já podlehnu a mám tendence hodnotit a posuzovat. To vše je však v naprostém pořádku. Jelikož vždy si to uvědomím a to je krok ke své podstatě. Plno let jsem totiž žila s tímto programem, který kolem sebe můžeme vidět snad na každém rohu.

A tak vás nabádám, prosím zpomalte v tento posvátný čas.  Jděte do hloubky svého srdce a představte si, jak by podle vás měl vypadat dokonalý svět.

A co třeba pro to něco ve svém okolí udělat? Osobně zastávám názor, že krása a dokonalost se skládá z maličkostí.  Tak co nějakou tu maličkost aplikovat i v naší realitě? Co třeba se na někoho jen tak usmát, podržet dveře, popřát krásný den, či si popovídat, místo toho neustálého  koukání do mobilu. Co vy na to? Jdete do toho se mnou?

S láskou Šárka Sofiieee

P.S. pod článkem je možnost vložit svůj komentář

http://www.sarka-sofieee.cz

ganachakra-com

Photo by ganachakra-com

 

Photo by pankajmistry-com

Photo by pankajmistry-com

Šárka Sofiieee
Jmenuji se Šárka Sofieee, jsem fotografka . Velmi mne zajímá téma ženství a ráda s ním pracuji. A tak pokud hledáte fotografku, která by zachytila na fotografiích Vaší krásu a líbí se Vám má práce, kontaktujte mě :-)