O VOLÁNÍ DUŠE

Šárka Sofieee

Photo by Šárka Sofieee

 

Voláni duše, to je to, o co tady běží. Určitě ji každý z vás slyšel skrze svá přání a touhy. Je to stav totální svobody, klidu, ucelení, radosti, lásky… Můžeme jí také rozpoznat jako totální potřebu udělat něco spontánního. Bez rozmyslu a hloubáním nad tím, co na to řekne okolí.

Proč máme tendenci to řešit? Co nám je vlastně do toho? Vždyť kolik lidí, tolik názorů. Tak proč nevybočit z davu a neudělat to, po čem toužíme? To my jsme tvůrci svého života a je jen na nás, kdo a co bude ovlivňovat naší každodenní realitu.

Já osobně jsem začala s vědomým rozhodováním bez potřeby řešit, co ostatní. A tak, když se procházím městem a míjím v létě záhon plný růží, klidně se zastavím, a přivoním si, pokud si o to má duše řekne. Nevidím v tom nic špatného. Ba naopak.

Člověk se začne nacházet ve svém srdci, přestane bloumat svými myšlenkami někde v minulosti či v budoucnosti, která ještě nenastala, a místo toho se vrátí do přítomného okamžiku tady a teď. Začne vnímat všemi svými smysly, které se vyostří. V ten moment se nachází uvnitř sebe a je mu krásně. Najednou vše, pokud ho něco tížilo, je pryč. Pouze přetrvává ten krásný pocit bytí.

A tak dovolte si i vy podlehnout volání své duše a tančete na rozkvetlé louce, jděte vstříc větru, který doprovází letní bouřku na konci dne a který si dokáže tak krásně hrát s vašimi vlasy jako nikdo jiný. Rozpažte své ruce a nasávejte energii toho magického okamžiku. Dělejte zkrátka vše, co vás napadne a co vám přinese radost.

Příkladem vám mohou býti děti, které jsou tak krásně uvolněné a šťastné. Stačí jenom naslouchat své duši.

S láskou Šárka Sofiieee

http://www.sarka-sofieee.cz

Šárka Sofieee

Photo by Lucie Danko

 

Šárka Sofieee

Photo by Linda Mahelová

 

Photo by Linda Mahelová

Photo by Linda Mahelová

 

Photo by Linda Mahelová

Photo by Linda Mahelová

 

 

Šárka Sofiieee
Jmenuji se Šárka Sofieee, jsem fotografka . Velmi mne zajímá téma ženství a ráda s ním pracuji. A tak pokud hledáte fotografku, která by zachytila na fotografiích Vaší krásu a líbí se Vám má práce, kontaktujte mě :-)