Recenze fotoknihy Saal Digital

Šárka Sofieee, Saal Digital

 

Už ji mám doma! Pokud se ptáte co, tak je to má fotokniha od německé firmy Saal Digital, kterou jsem měla možnost zdarma vyzkoušet oplátkou za recenzi.

Hned na začátek musím napsat, že jsem o této firmě slyšela jen samou chválu a tak i má očekávání byla vysoká. A jak že to tedy celé dopadlo? Program na tvoření fotoknihy je velice intuitivní a velmi lehce se v něm pohybuje. Uvítala bych tam možná více druhů písma, ale to je pouze můj subjektivní názor.

Objednávku jsem zasílala pozdní pondělní večer, ocenila možnost platit kartou a také sledovat stav objednávky na internetu. Již v úterý byla hotová a odeslaná z Německa do Chomutova a mnou netrpělivě kontrolována, kde se zrovna nachází. Ve středu večer byl balíček naskladněný v Plzni a dnes ve čtvrtek jsem již obdržela tolik očekávané dílo.

Rychlost, kterou bylo vše zpracováno, mě velice mile překvapila. Když jsem konečně začala balíček rozbalovat, byla jsem plná očekávání a radosti jako malé dítě. A mé nadšení se zvětšilo po prvním kontaktu.

Pěnová obálka je velice příjemná a dodává fotoknize nádech luxusu. Celé provedení jsem si vybrala v lesku a barvy jsou naprosto famózní, ba přímo brilantní. A jako úplnou třešničku na dortu beru možnost, že se celá fotokniha dá otevřít do 180°.

Sečteno a podtrženo, jsem s odvedenou prací firmy Saal Digital velice spokojená a oceňuji jejich nabídku, kterou jsem přijala, a děkuji za perfektně odvedenou práci. Všem vřele doporučuji a ze srdce přeji plno spokojených zákazníků.

S láskou Šárka Sofiieee

Šárka Sofieee, Saal Digital

 

Šárka Sofieee, Saal Digital

 

Šárka Sofieee, Saal Digital

 

Šárka Sofiieee
Jmenuji se Šárka Sofieee, jsem fotografka . Velmi mne zajímá téma ženství a ráda s ním pracuji. A tak pokud hledáte fotografku, která by zachytila na fotografiích Vaší krásu a líbí se Vám má práce, kontaktujte mě :-)