U rybníčka

 

U rybníčka mobilovka

Jelikož včera byla sobota a já si chtěla užít příjemný den s kamarádkou, kterou jsem již delší čas neviděla, domluvily jsme se, že spolu vyrazíme nahoru do našich krásných a magických Krušných hor. A při té příležitosti se společně porozhlédneme po nějaké zajímavé a krásné lokalitě na focení. A jelikož je u nás krásně, netrvalo dlouho a my našly překrásné místo.

Malinkatý rybníček osázený stromy na klidném místě vedle lesa, na kterém si spokojeně plavaly divoké kačeny a kde tiše postávala volavka, která plaše odlétla hned, jak nás spatřila.

V ten moment jakoby se zastavil čas a já si užívala tu krásnou chvíli na tak úžasném místě. Celé to místo jako by mě pohltilo a já se té nádhery nedokázala nasytit. S velikánským nadšením jsem sledovala celou tu scenérii a do toho poslouchala tajemné a nedaleké zvuky zvířat. A tak jsem se chopila svého mobilu a celou tu krásu si zaznamenala. A myslím si, že by tomu místu slušela i nějaká krásná žena Bohyně.

S láskou Šárka Sofiieee

http://www.sarka-sofieee.cz

 

 

U rybníčka mobilovka

 

U rybníčka mobilovka

 

U rybníčka mobilovka

 

 

Šárka Sofiieee
Jmenuji se Šárka Sofieee, jsem fotografka . Velmi mne zajímá téma ženství a ráda s ním pracuji. A tak pokud hledáte fotografku, která by zachytila na fotografiích Vaší krásu a líbí se Vám má práce, kontaktujte mě :-)