Aha, už to vím

Šárka Sofieee

Je to tady. Nastává konec léta a začíná podzim. Jak smutné, napadlo mě při pobytu venku. Vzduch totiž začal mít sladko-kořeněnou vůni po zrajícím ovoci a schnoucím listí, které se již místy povaluje na zemi.

Opravdu smutné. Miluji léto a toto letošní bylo obzvláště vydařené.  Snad to bylo i tím, že jsem byla po delší době s kamarádkou na krásné dovolené u moře v Turecku, kterou jsem si tak báječně užila a příjemně jsem se zregenerovala.

Hm, nechci, aby to vše skončilo. Nejraději bych si léta plnými doušky užívala dál.

Jenže když se podívám kolem sebe, uvědomuji si, že něco takového prostě nejde. Vše je v pohybu. Nic nestagnuje. Pokud by to tak bylo, znamenalo by to smrt. Vše se vyvíjí a to je dobře.  Tak v čem je tedy problém???

Zamyslela jsem se a odpověď jsem vzápětí i našla. Uvědomila jsem si, že jsem se zasekla v pro mě krásných chvílích, které jsem chtěla vlastnit a stále udržovat. Jenže vše je již pryč.

Dlouhé dny se již viditelně zkrátily, jelikož slunce je již unavené a tak chodí spát dříve. Stejně tak ráno se mu nechce vylézt z poza načechrané noční oblohy a tak si rádo přispí.  V ten moment jsem opravdu pocítila, jak moc je důležité na ničem nelpět.

Pokud se budu zuby nehty držet něčeho, co stejně nezastavím, zbytečně budu prohlubovat ve svém životě odpor. Když to však pustím, tak do mého života budou moci proudit nové věci.

A tak tedy léto s láskou a vděčnosti za vše, co mi přineslo, propouštím, děkuji mu a těším se, až se s ním příští rok opět shledám. Do té doby, než se tak stane, se budu ve svém životě radovat z úplně jiných věcí a těšit ze života. Život je krásný a já ho celou svou duší miluji a oceňuji. Děkuji.

S láskou Šárka Sofiieee

http://www.sarka-sofieee.cz/

Šárka Sofieee

mobilovka Turecko

mobilovka Turecko

Šárka Sofiieee
Jmenuji se Šárka Sofieee, jsem fotografka . Velmi mne zajímá téma ženství a ráda s ním pracuji. A tak pokud hledáte fotografku, která by zachytila na fotografiích Vaší krásu a líbí se Vám má práce, kontaktujte mě :-)